Unagi slice topping (stekt ål) 25pk/krt
Unagi Slice Topping er en ferdig tilberedt og skåret porsjon av grillet ål, kjent for sin karakteristiske smak og saftige tekstur. Denne unagi er perfekt for bruk som topping på sushi, poke bowls, eller i andre japanske retter som ønsker en autentisk og smakfull ål-komponent. Unagi er tradisjonelt grillet og glasert med en søt soyasaus, noe som gir den en rik og balansert smak med en lett røykaktig undertone.
Varenummer: 902064 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369020644
Varenummer: 902064
EPD-nummer:
GTIN: 97059369020644
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Ål
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 246 kJ/ 298 kcal |
| Fett | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,80 g |
| Karbohydrat | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 12,90 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Japan |
| Opphavsland | Japan |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 902064 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369020644 |
| GTIN2 | 6955086400647 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 25.06.2024 |
| Oppdatert dato | 18.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















