Krokodille grytekjøtt
Krokodille Grytekjøtt er et eksotisk og smakfullt kjøttalternativ som gir en unik vri på dine gryteretter og andre retter. Dette kjøttet er mørkt og magert, med en konsistens som minner om kylling, men med en distinkt, mild smak. Krokodillekjøtt er et spennende alternativ for den som ønsker å prøve noe nytt og annerledes. Det er perfekt til gryter, steking, grilling eller som ingrediens i wokretter og supper.
Varenummer: 551995 | EPD-nummer: | GTIN: 97059365519951
Varenummer: 551995
EPD-nummer:
GTIN: 97059365519951
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1776 produkter i databasen
Ingredienser
Krokodille
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 650 kJ/ 155 kcal |
| Fett | 4,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 28,00 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sør-Afrika |
| Opphavsland | Sør-Afrika |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 551995 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059365519951 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.01.2025 |
| Oppdatert dato | 13.01.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















