Kylling filet S.V Ytterøy sous vide
Kyllingfilet Sous Vide er tilberedt med sous vide-teknikk for å sikre perfekt mørhet og saftighet hver gang. Sous vide-metoden innebærer langsom tilberedning ved lav temperatur, noe som bevarer kyllingens naturlige smak og næringsstoffer, og gir en jevn og delikat tekstur som er klar til å varmes opp og serveres. Kyllingfileten er allsidig og man kan enkelt lage smakfulle og profesjonelle retter hjemme.
Varenummer: 300178 | EPD-nummer: | GTIN: 97059363001786
Varenummer: 300178
EPD-nummer:
GTIN: 97059363001786
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1776 produkter i databasen
Ingredienser
100% kylling
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 469 kJ/ 112 kcal |
| Fett | 2,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 23,00 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 300178 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059363001786 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.06.2024 |
| Oppdatert dato | 19.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















