La Tapia Anchovy vinegr 250ml
La Tapia Anchovy Vinegar er en eksklusiv og smakfull eddik laget ved å kombinere den rike smaken av ansjos med nøye utvalgte ingredienser. Dette gourmetproduktet balanserer den salte intensiteten fra ansjos med en subtil syrlighet, og gir en unik dybde til matlagingen. Perfekt for å heve smaken på salater, dressinger og marinader.
Varenummer: 902996 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369029968
Varenummer: 902996
EPD-nummer:
GTIN: 97059369029968
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1623 produkter i databasen
Ingredienser
Ansjos (Engraulis eurcrasicolus), havsalt, krydder, vineddik.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 0 kJ/ 0 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | Spania |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 902996 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369029968 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.07.2024 |
| Oppdatert dato | 26.11.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















