Wasabi powder Shirakiku 1kg/10pk/krt
Wasabipulver gir en autentisk og skarp smak av japansk wasabi, perfekt for å tilføre en aromatisk varme til dine retter. Pulveret er finmalt og trenger kun å blandes med vann for å ta sin form. Med en lang holdbarhetstid tilbyr pulveret en ekte wasabiopplevelse som komplementerer sushi, sashimi og andre asiatiske retter.
Varenummer: 960048 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369600488
Varenummer: 960048
EPD-nummer:
GTIN: 97059369600488
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1776 produkter i databasen
Ingredienser
Pepperrot, sennep, sukker, kunstig fargestoff (FD&C Yellow No.5, FD&C Blue No.1), Vitamin C
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 341 kJ/ 321 kcal |
| Fett | 5,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 56,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 11,20 g |
| Salt | 0,03 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Japan |
| Opphavsland | Japan |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 960048 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369600488 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 12.06.2024 |
| Oppdatert dato | 07.11.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















