Glutenfri Supergranola
350g
Bare Bra Glutenfri Supergranola er en knasende sprø granola uten tilsatt sukker, med en frisk smak av blåbær, rabarbra, kardemomme og kanel. Granolaen er glutenfri og naturlig rik på kostfiber og fullkorn.
Varenummer: 156290 | EPD-nummer: 5353644 | GTIN: 07039010562904
Varenummer: 156290
EPD-nummer: 5353644
GTIN: 07039010562904
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: BARE BRA
1 produkter i databasen
Ingredienser
Glutenfrie HAVREGRYN, solsikkefrø, oligofruktose* (fiber),rapsolje, eplejuicekonsentrat, rabarbra 3 % (rabarbra,eplejuicekonsentrat, solsikkeolje), solbærjuicekonsentrat, chiafrø,blåbær 1 %, kardemomme, kanel, havsalt.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk, Soya, Egg, Sesamfrø og Lupin
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 814 kJ/ 435 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,30 g |
| Karbohydrat | 43,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,30 g |
| Kostfiber | 18,00 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 0,47 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 156290 |
| EPD-nummer | 5353644 |
| GTIN | 07039010562904 |
| GTIN2 | 07039019562905 |
| GTIN3 | 07039018562906 |
| Opprettet dato | 22.08.2024 |
| Oppdatert dato | 03.05.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Kornblandinger/korn/linse produkter |
| Klasse | Foredlede kornblandingsprodukter |
| Brick kode | Kornblandingsprodukter – spiseklar (tørrvare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















