FISH & CRISP ROLLS 8x240gr
0,24 KGM
En engelsk klassiker med en vri - nyt i lefse, sandwich eller med dip! (240G)
Varenummer: 96014686 | EPD-nummer: 4854592 | GTIN: 07310500175331
Varenummer: 96014686
EPD-nummer: 4854592
GTIN: 07310500175331
INFORMASJONSEIER: Findus Norge AS
PRODUSENT: Findus Norge AS
VAREMERKE: Findus
198 produkter i databasen
Ingredienser
Renskårne fileter av Alaska Pollock 56% (Theragra chalcogramma), MEL (hvete-, ris- og mais-), vegetabilsk olje (raps-, solsikke-), vann, salt, hvetestivelse bakepulver (E450, E500), maismel, sennep, druesukker, hvetegluten, skummet melkepulver, aroma (bl. a sennep), potet-maltodekstrin, hvitløk, krydderekstrakt og lecitin (fra solsikke).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 923 kJ/ 220 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,80 g |
| Karbohydrat | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Kostfiber | 0,70 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Storbritannia |
| Varegruppe | Frossen fisk |
| Varenummer | 96014686 |
| EPD-nummer | 4854592 |
| GTIN | 07310500175331 |
| GTIN2 | 7310500175324 |
| GTIN3 | 7035110200272 |
| Opprettet dato | 22.11.2017 |
| Oppdatert dato | 25.04.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Pannestekes | STEKEPANNE 14 min Stekes fra fryst tilstand i nøytral olje på middels varme i ca. 8 min. Reduser så varmen og etterstek i ca. 6 min. Snu produktet godt underveis slik at alle sider blir stekt. |
| Ovnsbakes | VARMLUFTSOVN 225°C 14-15 min Legg den dypfryste fisken på en stekeplate med bakepapir midt i ovnen. Stek i 14-15 minutter. Vend fisken halvveis i steketiden. STEKEOVN 225°C 18-20 min Legg den dypfryste fisken på en stekeplate med bakepapir midt i ovnen. Stek i 18-20 minutter. Vend fisken halvveis i steketiden |
| Ovnsbakes | VARMLUFTSOVN 225°C 14-15 min Legg den dypfryste fisken på en stekeplate med bakepapir midt i ovnen. Stek i 14-15 minutter. Vend fisken halvveis i steketiden. STEKEOVN 225°C 18-20 min Legg den dypfryste fisken på en stekeplate med bakepapir midt i ovnen. Stek i 18-20 minutter. Vend fisken halvveis i steketiden |

















